Home > Promo akce

Promo akce
Exe City Park

Romantický balíček

Vychutnejte si jedinečného romantického zážitku v té nejlepší společnosti ... s Vaší drahou polovičkou v Exe City Park. Nenechte si ujít tuto příležitost a užijte si romantiky jak se patří v centru fantastické Prahy.
Zahrnuje:

- Předčasný příjezd (dle dostupnosti)
- Pozdní odjezd (13:30)
- Wi-Fi
- Úschovnu
- Sekt
- Čokoládu
- Květiny jako pozornost

Plavba po řece Vltavě

Chtěli byste podniknout plavbu po řece Vltavě? Nyní s Exe City Park můžete využít naší nabídky "Plavba po řece Vltavě" a vychutnat si tak maximálně Vašeho pobytu: Balíček zahrnuje:
- Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí velikosti Queen
-Předčasný příjezd na základě dostupnosti
-Pozdí odjezd (13:30)
-Wi-Fi
-Úschovnu
- Plavba po řece Vltavě zahrnuje vyzvednutí na hotelu a přesun na loď, z které budete moci vidět katedrálu sv. Víta, Karlův most, Národní divadlo, Petřínskou věž a kopuli kostela sv. Mikuláše. Plavba trvá hodinu a půl a zahrnuje jeden nápoj.

Kutná Hora

Na Exe City Park se všechno plánuje, aby Váš pobyt u nás je zcela vyhovující. Takže nabízíme našim balíčku Transfer do Kutné Hory! Bereme vás a uvedu vás do tohoto fantastického města seznamu světového dědictví UNESCO, spolu s mnoha dalšími věcmi ...
Zahrnuje:
- Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí velikosti King
- Předčasné přihlášení do hotelu v závislosti na dostupnosti
- Pozdní check out (13:30)
- Úschovna
- Fitness
- Uvítací koktejl v baru, žádný alkohol
- VIP
- Zahrnuje dopravu do centra Kutné Hory (zvednout a odjet v hotelu) se nachází 60 km od Prahy byla založena v roce S. XIII, dědictví UNESCO v roce 1995. Kromě toho, i vstupenky na Santa Barbara kostnice a katedrály.Průvodce vás k návštěvě všechny nejdůležitější památky města (vstup v ceně).
- 20% sleva na mini-bar, prádelna, restaurace, bar a parkoviště

Seznamte se Karlštejně

Pokud je váš další cíl je Praha ... Nikdy nezmeškejte jedinou z jeho rohů! S Exe City Park ví, Karlstein Castle fantastické!
Zahrnuje:
- Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí velikosti King
- Předčasné přihlášení do hotelu v závislosti na dostupnosti
- Pozdní check out (13:30)
- Wifi
- Úschovna
- Fitness
- Uvítací koktejl v baru (nealko)
- VIP
- Obsahuje Castle Karlstein převod (zvednout a odjet v hotelu) se nachází 35 km od Prahy. To bylo založeno ve čtrnáctém století Karlem IV uložit korunovační klenoty a svaté relikvie
- 20% sleva na Minibar, Služba praní, Bar a parkování